ما برنامه های دقیقی داریم تا کودکان شما سالم و شاد باشند

متخصصین و طراحان جیم جیم با تفکیک دقیق سنی کودکان با در نظر گرفتن سطوح رشدی هر کدام، طرح درس های مختص به هر رده سنی را تدوین نموده اند.

کلاس های جیم جیم شامل دو بخش  هستند؛

الف) بخش آموزش حرکت محور: در این بخش تاکید روی کلیه الگوهای حرکتی بنیادی کودکان شامل؛ الگوهای حرکتی ریز و درشت که به دو دسته کلی مهارت های جابجایی و مهارت های کنترل شیء (دستکاری) از طریق برنامه های حرکتی و بازی های مدون و استاندارد می باشد. این الگوها، پایه کلیه مهارت های ورزشی و رفتار حرکتی انسان در کلیه فعالیت های روزمره در نوجوانی و بزرگسالی می باشد. این روش با استفاده از الگوی تایید شده­ یادگیری مهارت های ادراکی – حرکتی یعنی انجام دادن عمل به منظور یادگیری بهینه کودکان حداکثر میزان یادگیری را خواهند داشت.

ب) بخش آمادگی جسمانی مرتبط با تندرستی: در این بخش ویژگی­های آمادگی قلبی تنفسی، استقامت عضلانی، چابکی، انعطاف پذیری، هماهنگی بین عضوی، هماهنگی عصب- عضله، سرعت، ادراک و یادگیری حرکتی به منظور توسعه هوش حرکتی مورد توجه قرار می گیرد و برنامه های ویژه جهت بهبود و تسهیل این ویژگی ها در نظر گرفته خواهد شد.

کلاس های ترمیک

****جیم جیم (۶ تا ۸ ساله ها)

-آشنایی با ورزش های پایه

-افزایش عزت نفس

-هدایت به ورزش مناسب

***جیم بو (۵/۴ تا ۶ ساله ها)

-افزایش قدرت عضلانی

-افزایش توجه بینایی

-افزایش کنترل نیروی دست و پا

**جیم نو ( ۳ تا ۵/۴ ساله ها)

-افزایش مهارت های حرکتی پایه

-افزایش اعتماد به نفس

-افزایش هماهنگی چشم و دست

برنامه ها:

-کمپ های جیم جیم

در طول تعطیلات تابستانی و زمستانی مدارس و مهدهای کودک، کمپ های جیم جیم فضایی پر تحرک و با بهره گیری گسترده از بازی ها و ورزش های شاد و خلاقانه را ارئه می دهند.

برگزاری کمپ های جیم جیم با توجه به سرفصل های هیجان انگیری که برای آن تدوین شده شده می تواند اوقات فراغت کودکان را هدفمند و با بهترین شیوه ممکن پر نماید.

برگزاری چنین کمپ هایی تجربه ارزشمندی بوده که جیم جیم آن را می تواند در اختیار خانواده‌ها قرار دهد.

 

– جشن های حرکتی تم دار

جیم جیم جشن تولدهای پرانرژی و مبتنی بر حرکت را در محیطی کاملاً نظارت شده و ایمن در کنار خانواده ها برنامه ریزی و اجرا می کند.

علاوه بر این برنامه ها، محصولاتی مانند لباس ها، وسایل ورزشی و هدایا با برند جیم جیم ارائه می گردد.

 

– هرگونه اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه ها و کلاس های جیم جیم را می‌توانید برای تهران از قسمت تماس با ما و برای شهرستان ها از قسمت شعب و نمایندگی ها دریافت نمایید.